Súťaž: Natrite to Kristíne a buďte vo videoklipe!

Autor: Michal Šášky | 20.3.2011 o 16:30 | (upravené 22.3.2011 o 18:05) Karma článku: 7,29 | Prečítané:  2298x

Nová oficiálna hokejová hymna od Milana Špaňa vzbudila ohlas! Fanúšikovia sú nedočkaví a čakajú, ako Milan Špaňo oživí situáciu okolo hymny. Aj preto sa tento spevák a producent rozhodol do novej hymny zatiahnuť fanúšikov. A čo viac - môžete to v nej poriadne natrieť Kristíne! Doslova!

Refrén, ktorý sa na internete stal populárnym. Prerobme slohy a bojujme spolu ako hokejoví fanúšikovia proti zlým hokejovým hymnám!Refrén, ktorý sa na internete stal populárnym. Prerobme slohy a bojujme spolu ako hokejoví fanúšikovia proti zlým hokejovým hymnám!

Nová oficiálna hokejová hymna bude, ako sme už zvyknutí, oficiálne predstavená. Konkrétne v Rannej šou Fuck rádia. V ktorý deň, to je iba na vašej rýchlosti!

Ako sme už informovali, Milan Špaňo pre nás fanúšikov pripravuje dve hymny. Okrem remixu „Nech Bože dá!", ktorý už je prichystaný na vypustenie do sveta, sa pripravuje aj ďalšia pecka, doteraz predstavovaná ako nová oficiálna hokejová hymna. V nej to Milan Špaňo s ozajstnými fanúšikmi hokeja natrie speváčke Kristíne. S vašou pomocou!

Ak chcete spojiť príjemné s užitočným, čítajte ďalej! V spojitosti s protiKristínskou piesňou pripravil Milan Špaňo pre fanúšikov súťaž! Pokiaľ to chcete Kristíne za tie dva nepodarky nazývané hymnami vrátiť späť a zároveň sa objaviť vo videoklipe na pripravený remix pre zremixované „Nech Bože dá!", zapojte sa do súťaže!

V ČOM SÚŤAŽ SPOČÍVA?
Vašou úlohou je prerobiť a sparodovať známy hit „Nech Bože dá!" tak, aby bol textovo nasmerovaný proti Kristíne, respektíve proti jej hymnám. Tým konečne kompetentným poriadne ukážeme, že s hlasom, spevom a celkovým prevedením od speváčky Kristíny žiaden hokejový fanúšik nesúhlasí.

Prerobiť je potrebné najmä slohy! Refrén sa už dávnejšie celkom pekne sparodoval na internete, ak ste ho však schopní prerobiť ešte lepšie, zmene sa, pochopiteľne, nik nebráni. Pre účasť v súťaži je podmienkou prerobiť minimálne jednu slohu a následne nám ju poslať na e-mailovú adresu hymnams@gmail.com

Pôvodný text slovenskej hokejovej hymny:

1.sloha:
Koľko krát sám si tam stál
Koľko rán, tým sa nešetrí
Koľko krát si už prehrával
Býval sám kdesi v závetrí


2. sloha:
Toľko hviezd a náš dvojkríž
Možno sláva nikto netuší
Trocha sĺz, ešte neveríš
Ráno dvíha vietor do duší


3. sloha:
Aj keď sú už na kolenách
Každý z nás je trochu dobitý
To pre nás nič neznamená
Pýchou nie sme nikdy opití

Refrén:
Nech Bože dá, nech Bože dá,
veď my na to máme!
Nech Bože dá, nech Bože dá,
ten víťazný gól!
Nech Bože dá, nech Bože dá,
veď dobre to hráme!
Aby viac na nás nik nezabudol!

ČO MÔŽEM MAŤ Z TEJTO SÚŤAŽE?
Ak vaše rýmy budú dobré a použijú sa, budete jedným z prvých adeptov na to, aby ste sa zúčastnili vo videoklipe k našej PRAVEJ hymne „Nech Bože dá!". Okrem tvorcov, ktorých text sa použije, však bude vybratých aj ďalších pár desiatok účastníkov do pripravovaného videoklipu. Môžete sa teda stať tvárou videoklipu, kde sa objavia aj naše najväčšie hokejové hviezdy!

Ak o účasť v tomto veľkom videoklipe nemáte záujem, účasť môžete odrieknuť. Vaše texty však môžu pomôcť v súčasnej situácii okolo hokejovej hymny a môžete sa stať vďaka svojmu textu veľkou hviezdou medzi fanúšikmi hokeja!

PREČO BY SOM SA MAL SÚŤAŽE ZÚČASTNIŤ?
Našej súťaže by ste sa mali zúčastniť z viacerých dôvodov. Buď ak vám nie je ľahostajná situácia okolo hokejovej hymny, alebo ak chcete dať kompetentným vo výbore pre MS najavo nesúhlas s doterajšími hymnami, alebo ak sa chcete objaviť vo videoklipe našej naozajstnej hokejovej hymny po boku našich najväčších hokejových hviezd a hnať tým našich chlapcov na domácej pôde za medailou. Poprípade, ak si myslíte, že keď si Kristína s Fun Rádiom môže robiť srandu z nás, tak my si môžeme urobiť srandu z Kristíny a Fun Rádia!

AKO VIEM, ŽE SI ŠÁŠKY NA BLOGU NEVYMÝŠĽA?
Ak sa o pravosti tejto súťaže chcete presvedčiť, sledujte zajtra podvečer na televízii JOJ Promi Noviny, kde sa objaví sám Milan Špaňo.

Nenechajte však čas zbytočne plynúť! Majstrovstvá sa sekundu po sekunde blížia a riešiť situácie okolo šampionátu treba tak rýchlo, ako sa len dá. Preto nestrácajte čas! Čím skôr bude váš text v našej e-mailovej schránke, tým skôr bude aj pieseň v „Rannej šou Fuck Rádia"!

Na vaše výtvory sa tešíme na hymnams@gmail.com! Čím skôr, tým lepšie!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?