Smernica pre ženy k hokejovým majstrovstvám sveta

Autor: Michal Šášky | 9.4.2011 o 16:15 | (upravené 9.4.2011 o 19:50) Karma článku: 3,69 | Prečítané:  1101x

V tomto čase zostáva do majstrovstiev sveta v hokeji na Slovensku rovných 20 dní! Takto o necelé tri týždne vhodia úvodné buly šampionátu v Bratislave i Košiciach. Je preto načase usmerniť všetky ženy, čo je ich úlohou pri bezproblémovej ceste slovenských hokejistov za zlatými medailami! Čítajte pozorne!

NARIADENIE
o pravidlách správania manželiek a partneriek
počas Majstrovstiev sveta v hokeji 2011

§ 1

V čase od 29.4.2011 do 15.5.2011 je manžel/partner absolútnym vládcom nad TV prijímačom a jeho diaľkovým ovládaním

§ 2

Manželka/partnerka sa v uvedenom čase mlčky venuje domácim prácam.

§ 3

Pred každým zápasom treba manželovi/partnerovi položiť k televíznemu kreslu prepravku vychladeného piva, pričom dôraz sa kladie na slovo „vychladené“.

§ 4

Manželke/partnerke je prísne zakázané zdržiavať sa v televíznej miestnosti počas hry.

§ 5

Počas prestávky má manželka/partnerka 15 minútové právo vstupu, aby mohla vyprázdniť popolníky a nahradiť prázdne nápojové fľaše chladenými plnými fľašami. V prípade záujmu sa podávajú rôzne maškrty. Šuchotanie s obalmi je neprípustné. Verbálna komunikácia je zakázaná.

§ 6

Najneskôr 30 minút pred začiatkom zápasu treba manželovi/partnerovi predložiť s láskou pripravené spravidla teplé jedlo. Aj v tomto čase musí byť „klapačka“ manželky/partnerky zavretá, aby manžel/partner nebol rušený pri mentálnej príprave na nadchádzajúcu hru.

§ 7

Počas majstrovstiev sveta sa treba vyvarovať akejkoľvek činnosti slúžiacej na rozmnožovanie. Je zakázané nosiť oblečenie, ktoré by mohlo u manžela/partnera vyvolať túžbu po takejto činnosti.

§ 8

V prípade, že manžel/partner dovolí manželke/partnerke zhliadnuť na minútku alebo dve priebeh hry, musí sa táto zdržať akýchkoľvek prejavov a otázok, ktoré by prezradili jej nedostatočnú úroveň hokejovo-technického intelektu (napr.: Čo je to zakázané uvoľnenie?). Okamžitým vykázaním z miestnosti budú ohodnotené poznámky typu: „Ach, ten Demitra dnes opäť vyzerá úžasne!“.

§ 9

Ak manželka/partnerka neporuší ani raz ustanovenia predchádzajúcich odsekov, manžel/partner je povinný odmeniť manželku/partnerku tým, že:
a) nerozleje pivo,
b) nenamrví v okruhu 3 metrov okolo svojho trénerského (televízneho) kresla,
c) pri spotrebe pokrmu uvedeného v § 6 nebude neustále pripomínať kulinárske schopnosti svojej matky.

§ 10

Nariadenie nadobúda účinnosť dňa 29.apríla 2011, 2 hodiny pred začatím Majstrovstiev sveta v hokeji 2011.


Aktualizácia (19:45)
Milé čitateľky,
aby bolo jasno, túto smernicu som nevymyslel ja. Ide o starý, už tradičný fór, používaný k takmer všetkým športovým podujatiam už dlhšiu dobu. Aj teraz pred MS v hokeji je v obehu v rôznych podobách cez internetové stránky či e-mailové adresy. Tvorcom tejto podoby nie som ja, ani tvorcu nepoznám. Ale verím, že ak máte zmysel pre humor, tak ste to celé zobrali s úsmevom na perách. Hokejom predsa žijeme všetci.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?