Videoklip k hokejovej hymne na svetle sveta

Autor: Michal Šášky | 18.4.2011 o 19:00 | Karma článku: 2,12 | Prečítané:  570x

Do majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2011 na Slovensku ostáva magických 11 dní. Aspoň údajne, ak máte dve rovnaké čísla, ide o magickosť. V magický deň tak prišla Kristína s magickým videoklipom.

Nedajú si povedať! Ani po mimoriadnom neúspechu s piesňou „Life is a game” sa organizátori majstrovstiev sveta nezľakli a naďalej ju pretláčajú hokejovým fanúšikom. Našli si rádio, ktoré pieseň obhajuje kade-tade a Kristínu pomaly vďaka hymne spoznávajú masy ľudí i za hranicami.

Pieseň sa pomaly dostáva do zahraničných éterov a šance preraziť sa prípadným konkurentom výrazne znižujú. Anglickej verzii chceli konkurovať najmä producenti Milan Špaňo a Johnny Kortis, tí však dodnes nepripravili pieseň, s ktorou by zamiešali karty. Do zverejnenia tohto článku som sa však odpovede na pripravovanie ich spomínanej piesne nedočkal, čo prinesie budúcnosť, bude zrejme prekvapením.

Karty zamiešala tak samotná Kristína. Tá prišla na svetlo sveta s „emotívnym” videoklipom. Videoklip je smerovaný, pochopiteľne, na hokejovú tematiku. Nájdeme v ňom zábery z minuloročných majstrovstiev sveta v hokeji, slovenské deti hrajúce pri Goolym hokej s konzervou, tanečné kreácie a Kristínin elegantný výstrih, ktorý na internete ocenili mnohí mužskí diváci. Krátko po zverejnení videoklipu dokonca vznikli mnohé reakcie, ako napríklad nasledujúca, citujem: „Najlepšie na celej oficiálnej hymne sú Kristínine ’kozy’ vo videoklipe.”

„Priznám sa, že z videoklipu som nadšená. Hoci sme natáčali do tretej rána, ani na chvíľu nás neopúšťala dobrá nálada. Každý v tíme odviedol poctivú prácu a preto verím, že finálna verzia sa bude ľuďom páčiť. Myslím si, že sa nám podarilo vytvoriť zaujímavé dielo, ktoré obohatia pútavé kostýmy, skvelí tanečníci a emotívne zábery zo zápasov,” vyjadrila sa pre médiá samotná speváčka. Tá môže byť na videoklip naozaj pyšná, už len preto, že čiara obľúbenosti na YouTube je zreteľne menej červená ako pieseň samotná.

Z videoklipu hýri nadšením najmä mužská časť divákov. Tvrdia, že i keď je pieseň katastrofou, videoklipom svetu aspoň ukážeme, že najsexi ženy máme tu na Slovensku.

Dokonalý výstrih vie urobiť veľa. Aj z prepadáku hit Music Boxu. Pozrite si videoklip k „žiaľoficiálnej” hokejovej hymne i vy a posúďte sami, čo vás najviac zaujme a čo sa vám naopak na videoklipe nepáči.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?