I pozrel som si Adela show

Autor: Michal Šášky | 20.11.2011 o 0:33 | (upravené 23.12.2011 o 2:36) Karma článku: 3,81 | Prečítané:  912x

Opäť som si pozrel Adela show. Nemohol som odmietnuť, keď už presunuli túto reláciu na lepší vysielací čas pre mladých - na sobotu večer. A veď majú pravdu! Po pár týždňoch som o tomto čase konečne aj doma, po pár mesiacoch dokonca sedím aj pri televízore...

Prilákali ma včera večer k televízoru dve relácie. Tak ako bol v piatok večer Richarda Müllera, tak bol v sobotu pre zmenu večer Vladimíra Weissa. Najprv bol v relácii Anjeli strážni s Andreou Heribanovou a o hodinku a pol na to si odskočil do Adela show.

Ku relácii Andrei Heribanovej prakticky niet čo povedať. Až na pár informačných kiksov to bol úplne normálny rozhovor, ktorý sa hodí na druhý kanál Slovenskej televízie. Adela show bola opäť reláciou, na ktorú sa dalo aj nejakým spôsobom reagovať - v dobrom aj zlom.

Hosťom relácie bol nie len Vladimír Weiss st., ale aj Kamila Magálová. Ktovie, prečo boli vybraní práve takýto hostia, ktorí na prvý pohľad nemajú spolu nič spoločné. Nakoniec to bol ale pomerne šťastný výber hostí. Slovenská herečka totiž mala vo svojom Hoteli Kamila ubytovaného aj syna reprezentačného trénera a prezradila naňho bujarú oslavu v bazéne neskôr plného rozbitých pohárikov. Tak, konečne má zvedavé Slovensko aj akési nečakané informácie zo zákulisia. Ešteže majitelia hotelov nesľubujú mlčanlivosť!

Kamila Magálová však priniesla aj iné informácie zo zákulisia. Predsa len sa vrátila na povedomie národa ako milenka Mariána Geišberga (pre tých, čo ho nepoznajú: niekdajší riaditeľ niekdajšieho Rádia Fresh)! Čo však mňa najviac zaujalo (možno i z celej relácie), bol rozhovor na tzv. glosátorskom pultíku. „Tak ako, vzťah mladých ľudí, Rytmusa a Dary Rolins nikoho netrápi a vzťah trošku zrelších ľudí už trápi celé Slovensko?!” nechápala Adela a spol. To, že Dara Rolins a Rytmus sú slobodní ľudia a Kamila Magálová má (alebo už teraz len mala?) manžela, pravdepodobne netrápilo ju ani nikoho iného. Čiže obhajovanie nevery - uhm, tomu teda Adelovci dali!

A keď sme pri tom glosátorskom stolíku, musím dodať, že Sajfove vtipy a príbehy sú základom toho, prečo chodí Adela pre mnohých v zlom čase, až po 22-hej. To len pre info, mne to vôbec nevadí, ja som sa zabavil.

Späť ale k hosťom. Obaja sa k sebe dokonale hodili vyhýbaním sa odpovedí na priame otázky od Adely. Obaja však odpovedali svojim spôsobom vtipne a trefne. Hostia to boli zaujíavmí a dobrí, o tom niet sporu. Rovnako však obaja dostali aj test z brandže toho druhého. Najviac pobavila Kamila Magálová svojimi futbalovými znalosťami. Bavil sa určite aj Vladimír Weiss, aj ľudia i na internete:

Magálovej odpovede

Nenapadá mi žiadna múdra veta, ktorou by som tento múdry článok ukončil. Jedine tak tvrdením, že Adela show je na slovenské pomery kvalitná show nedocenená vysielacím časom (zlý deň, krátky čas) a buď by sa mala spamätať Markíza alebo by mala začať konať JOJka. Nuž ale nedá mi tento článok neukončiť nádhernou múdrosťou, ktorú si požičiam z tretej dnešnej relácie od Juraja Mokrého: „Mačka, ktorá si sadne na horúci sporák, si už na horúci nesadne, ani keby bol studený.”

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?